Nasze urządzeniaNasza firma

Przedstawiamy nasz park maszynowy

Oce ColorWave 700 ze składarką ONLINe
Najbardziej wydajna na świecie wielkoformatowa drukarka i kopiarka kolorowa z podłączoną online modułową składarką. Max szer. wydruku 1067 mm a kserowanie max 914 mm.

Océ ColorWave 700 to wielofunkcyjny ploter do zadań specjalnych. Specjalista od błyskawicznie schnących i odpornych na działanie wody wydruków CAD/GIS oraz produkcji materiałów dekoracyjnych czy materiałów reklamowych (POS) zarówno w niskich, jak i wysokich nakładach. Ploter drukuje z prędkością 212 arkuszy w formacie A1/godz. w kolorze, przy praktycznie zerowych poziomach emisji kurzu i ozonu. Ploter wyróżnia wysoka jakość druku dzięki najnowszej wersji technologii Océ CrystalPoint®, wydruki zachowują żywe kolory i są gotowe do ekspozycji natychmiast po wyplocie – maszyna dostarcza wodoodporne wydruki niewymagające schnięcia. Dodatkowo maszyna pozwala drukować na różnorodnych nośnikach, np. papierze fotograficznym czy kartonie.

Skanowanie i druk w kolorze

Osiąga wspaniałe rezultaty przy skanowaniu tekstu zaznaczonego flamastrem i mieszanych oryginałów dzięki opcjonalnemu wbudowanemu skanerowi kolorowemu.

Zintegrowany skaner z opatentowaną technologią Océ Color Image Logic® gwarantuje wysokiej jakości skany, niezależnie od stanu oryginałów. Automatycznie optymalizuje skany, usuwając zbędne elementy tła i rejestrując szczegóły, nawet z oryginałów, które zawierają tekst, wiersze zaznaczone flamastrem i zdjęcia.
Oce TDS 700 z integrowaną składarką
Przełomowe, wszechstronne i szybkie urządzenie wielkoformatowe do drukowania i kopiowania czarno-białego. Najnowsze urządzenie wielkoformatowe (max. szerokość A0+) do drukowania i kopiowania czarno - białego. Technologia OCE jednej z najlepszych firm w dziedzinie druku wielkoformatowego pozwala na precyzyjne, szybkie kopiowanie, drukowanie i składanie map, planów i rysunków technicznych.
Przyjazna dla środowska
- Nasz system ze składarką online o prędkości 6mb/1 min. jest w stanie w ciągu 24 h wykonać ok. 5000 rys. A0+ ze złożeniem!
- Druk w rozdzielczości 600 x 1200 dpi pozwala na druk ostrych detali i łagodnych przejść między poszczególnymi odcieniami szarości
GDY LICZY SIĘ JAKOŚĆ I SZYBKOŚĆ TAM SPRAWDZAJĄ SIĘ NASZE URZĄDZENIA SPEŁNIAJĄC TE WARUNKI w 100%
Canon varioPRINT 135 to prawdziwy druk cyfrowy
w technologii Oce DirectPress
Zalety urządzenia VarioPrint 135:
- Predkość produkcyjna do 138 obrazów na minutę
- Idealna jakość obrazu: 600 x 2400dpi, 200 odcieni szarości
- Dwupunktowe oraz narożne zszywanie do 100 arkuszy
- Układanie do 10 000 arkuszy
- Zszywanie grzbietowe broszur zawierających do 50 arkuszy (tzn. broszur liczących 200 stron!)
Canon C700
Zaawansowany system niskonakładowego druku produkcyjnego w kolorze — innowacyjny ImagePRESS C700 zapewniający jakość druku na najwyższym poziomie.
Drukujemy do formatu A3+ (330 - 487 mm) jednostronie /dwustronnie z PC na kartonie do 300g otrzymując gotowe materiały dzięki automatycznemu sortowaniu i możliwości zszywania i/lub dziurkowania. Możliwość druku na różnych mediach (papiery zwykłe, satynowane, ozdobne, samoprzylepne, kartony do 300 g, kalka techniczna, folia transparentna).
CYFROWY DRUK KOLOROWY Oce CS665
Drukujemy i kopiujemy do formatu A3+ (330 - 487 mm) jednostronie /dwustronnie z PC na kartonie do 300g otrzymując gotowe materiały dzięki automatycznemu sortowaniu i możliwości zszywania i/lub dziurkowania.
Możliwość druku na różnych mediach (papiery zwykłe, satynowane, ozdobne, samoprzylepne, kartony do 300 g, kalka techniczna, folia transparentna)

KOLOR BEZ ZASTRZEŻEŃ

PEŁNOKOLOROWY CYFROWY SYSTEM CS665
To niezawodny system druku
- 65 szt. A4/min
- 36 szt. A3/min
System do wydruków czarno-białych do formatu A3+ Oce VarioPrint1105 DRUKARKA/KOPIARKA/SKANER
Zalety urządzenia Océ VarioPrint 1105:
- Prędkość produkcyjna 105 stron na minutę
- Liczne opcje falcowania, w tym składanie w "Z", składanie z dwoma skrzydełkami do środka oraz składanie arkusza na pół
- Dwupunktowe oraz narożne zszywanie do 100 arkuszy
- Układanie do 10 000 arkuszy
- Zszywanie grzbietowe broszur zawierających do 50 arkuszy (tzn. broszur liczących 200 stron z przycięciem!)
Laminator rolowy
Szerokość laminowania 300mm
Bindownica elektryczna
GILOTYNA
Trymer elektryczny do 150 cm szerokości
OKLEJARKA do opraw książkowych
Bigownica